Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk, genellikle iş yerlerinde kullanılan, kapıları veya pencereleri kapatmaya yarayan, güvenlik ve dekoratif görünüm sağlaması nedeniyle tercih edilen otomasyon sistemine sahip olan kepenklerdir.

  Otomatik kepenk ilerki zamanlarda motorları arıza vermemesi için kaliteli malzeme seçilmelidir. Firmamız daima kaliteli malzeme ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektetir. Yaptığımız işin her zaman arkansındayız,

kullanıldığı bina ile estetik uyumu üst seviyede olabilmektedir. Farklı desen ve renklerde üretim avantajı onun bina ile uyumu da en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bazı dükkanlar vardır oldukça güzel görünümlü bir binada yer almakta ve iş yeri açıkken oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Ama mesai bitip de işyeri kepenklerini kapattığında bütün güzelliği yok olduğu gibi binanın geneli içerisinde de çirkinliği ile göze batabilmektedir.
Batı kepenk firmamızın üretmiş olduğu otomatik kepenk faydalarından bir diğeri de sadece hırsızlığa karşı değil dışardaki hava, su gibi aşındırıcı ve yıpratıcı etkilere karşı da tam koruma sağlamaktadır. Eski sistem veya iyi monte edilmemiş kepenk sistemleri bu anlamda büyük bir zafiyet göstermektedir.

Hemen Ara

Whatsapp

WHATSAPP
HEMEN ARA